image

"Говерла" знову грає внічию

"Говерла" зіграла в другому турі нового сезону. Суперником ужгородців була полтавська "Ворскла". Перший тайм проходив при повному домінуванні «Ворскли». На 21-й хвилині одна з численних атак закінчилася голом, відкрив рахунок Ковпак — 0:1. Зовсім по-іншому почався другий тайм. Ужгородці пішли відіграватися і моменти вже почати виникати біля воріт «Ворскли». В одному з них у штангу влучив Хльобас, а вже у наступному Дмитро зіграв на добиванні — 1:1. Нічия стала для "Говерли" четвертою поспіль у матчах Прем’єр-ліги.

Голи: Хльобас (73) — Ковпак (21).
«Говерла»: Рудько, Лухтанов, Ягодінскіс, Люлька, Халк (Полегенько 32), Савченко, Гемега, Цуріков, Чумак (Кузик 59), Хльобас, Хобленко. Запасні: Бабенко, Ряшко, Гончар, Тома, Білий.

4 — Удари — 11
3 — Удари у створ — 6
1 — Кутові — 5

У наступному турі "Говерла" зіграє на виїзді із "Шахтарем". Матч відбудеться у суботу, 1 серпня. Початок о 17.00.

Найближчими матчами, що зацікавлять любителів футболу, стануть виступи українських клубів у 3-му відбіроквому раунді єврокубків. У вівторок у Лізі чемпіонів "Шахтар" зіграє проти "Фенербахче" (21.30), а у четвер у Лізі Європи "Шарлеруа" прийме "Зорю" (21.30), а "Ворскла" - "Жиліну" (20.00).