"Металург" (Д) (U-21) - "Ужгород" - 3:3

Донецькі дублери, які проводять свій тренувальний збір у Нижньому Солотвині, що в Ужгородському районі, провели контрольний матч з ФК «Ужгород». Це вже третій поєдинок «Металурга» із Закарпатськими командами за час зборів і, зокрема, другий з ФК «Ужгород». Цього разу команда з «Ужгород» вистояла перед «професіоналами» із Донецька, матч закінчився результативною нічиєю — 3:3.

В першому таймі забивали донеччани, в другому — ужгородці. В першому таймі за «Ужгород» грали в основному молоді футболісти, на другий тайм Василь Іваниця випустив більш досвідчений склад.

Перший гол за «Ужгород» був забитий зусиллями Скунзяка та Бандуровича. В результаті їхньої боротьби м’яч відскочив до Віщака, який в результаті точно пробив з кута штрафного — 3:1.

На 60-ій хвилині Олексій Хоменко подав кутовий, який на дальній стійці ударом головою замкнув Скунзяк — 3:2.

На 90-й хвилині Валентин Слюсар, дав пас на хід Хоменкуі Олексій вдруге не схобив — 3:3.

«Металург» U-21 (Донецьк) — «Ужгород» — 3:3.
Голи: Красов (22), Матвєєв (34), Гулович (39 а.) — Віщак (48), Скунзяк (62), Хоменко (90).

У планах «Металурга» 20-го лютого провести контрольний поєдинок проти «Говерли» U-21. Матч стане заключним на зборах «Металурга» у Закарпатті.