Минай переміг у товариському матчі Ужгород

«Минайці» пропустили на початку гри, але протягом матчу тричі забили та мали велику кількість моментів.

Матч проходив на штучному полі стадіону «Авангард». Господарями поля був ФК "Ужгород".

Вже у першій атаці ужгородці забили. Захисник «Минаю» сфолив у штрафній і арбітр назначив пенальті, реалізував Ряшко – 1:0.

Під кінець першого тайму забили минайці. Кополовець відібрав м’яч у опонента і віддав в центр під удар Глаголі. Удар заблокували, але Маїк виграв підбирання – 1:1.

У другому таймі першолігівська команда збільшила пресинг. На 68-ій хвилині Микуляк замкнув передачу Стасюка – 1:2.

Остаточний рахунок в матчі встановив Шпак. Після навісу Страшкевича з флангу Шпак вдарив головою у дальній кут – 1:3.

«Минай» виграє свій 4-й поспіль поєдинок на перших тренувальних зборах. А перемога над «Ужгородом» стала вже 9-ю в історії взаємовідносин.

Голи: Ряшко (2) - Маїк (45), Микуляк (69), Шпак (85).