Минай у домашньому матчі переміг команду з Пряшева

Перша домашня гра в році виявилася для минайців більш, ніж успішною. "Минай" розгромив гостей із Словаччини - 4:1.

Матч відбувся на штучному газоні стадіону «Авангард» в Ужгороді. Першими забили гості, вдало реалізувавши штрафний удар на 20-й хвилині - 0:1.

Після пропущеного голу господарі заграли активніше. Зрівняв рахунок Микуляк – 1:1. Другий гол за минайський ФК забив Кіча. В кінці другого тайму гості провели результативну контратаку - 2:1. На початку другого тайму капітан Пиняшко вийшов один на один з воротарем "Татрану" - 3:1. Четвертий гол знову забив Пиняшко на 70-й хвилині. Цього разу нападник залишив позаду й воротаря, забивши вже у порожні ворота - 4:1.

Таким чином закарпатський клуб здобув третю поспіль перемогу в товариських матчах.

Наступний поєдинок команда з Минаю проведе 28 січня з ФК «Ужгород». Гра відбудеться на стадіоні «Авангард».