image

«Минай» впевнено обіграв «Кошице»

5 лютого минайці приймали на штучному полі "Авангарду" команду Першої словацької ліги – ФК «Кошице».

Перший гол був забитий на 16-й хвилині після розіграшу штрафного. Глагола навісив на дальню штангу на Гавриленка – 1:0. На 43-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота гостей після фолу проти Нурієва, але голкіпер Маткобожик справився з ударом Маїка.

У другому таймі тренерський штаб «Минаю» на 80% змінив склад. Команда заграла ще агресивніше у нападі. У двох атаках з асистів Жичикова на 51-й хвилині забив Микуляк, а на 81-й - Капустей - 3:0.

В суботу "Минай" зіграє ще один матч із «Ужгородом». Нагадаємо, 29 січня минайці обіграли ужгородців 3:1. Повторна гра відбудеться на стадіоні «Авангард». Початок зустрічі – об 11:00.