Ужгород здобуває вольову перемогу у матчі з лідером і повертається на перше місце

У група А Першої ліги завершився 19-й тур. ФК Ужгород на Авангарді приймав Поділля з Хмельницького і переміг - 3:1.

Першими забили гості на 45-й хвилині - відзначився Пріхна - 0:1. Хмельничани скористалися тим, що грали в більшості. Перед цим травму отримав захисник Минайленко і поки готувалася заміна Ужгород грав у меншості. Але вже на доданих хвилинах першого тайму арбітр призначив пенальті у ворота Поділля, за гру рукою. Пенальті реалізував Віктор Ряшко - 1:1.

В другому таймі на 67-й хвилині арбітр призначив ще одне пенальті у ворота Поділля і знову реалізував 11-метровий Ряшко - 2:1. Пенальті був призначений за фол під час захисту - гравець хмельницької команди вдарив по ногах Пуканича, коли той знаходився у штрафному майданчику. Третій гол забив сам Пуканич на 85-й хвилині. Захисник помилився під час пасу на воротаря, який перехопив Адріан (на фото) - 3:1.

Таким чином Ужгород повертає собі першу позицію у турнірному становищі, потіснивши на друге місце Поділля.