Ужгородська «Говерла» зіграла внічию з «Чорноморцем»

Сьогодні ужгородська «Говерла» в Києві грала виїзний матч чергового туру Чемпіонату України з футболу у вищій лізі з одеським «Чорноморцем»

У першій половині зустрічі гра була доволі рівною і жодна з команд не змогла забити.

У другому таймі на 61-й хвилині суддя призначив сумнівне пенальті у ворота ужгородців і Діденко відкрив рахунок.

Пропущений гол спонукав закарпатців до більш активних дій і вони повністю заволоділи ініціативою. На 70-й хвилині Хльобас з розвороту забиває гол у відповідь. Згодом ужгородці ще мали кілька нагод, щоб довести матч до перемоги, однак не вистачило трошки фарту. Матч так і закінчився з рахунком 1:1.

За час існування Прем’єр-ліги "Говерла" вперше зуміла не програти 4 рази поспіль. Проте ужгородці не можуть залишити на замку свої ворота у 9-ти останніх турах.