image

Закарпатські бігуни на фестивалі в Будапешті

У Будапешті відбувся легкоатлетичний фестиваль, у якому взяли участь спортсмени 18 країн, всього на старт вийшли 4 180 учасників. Закарпатське відділення НОК України відрядило в місто Будапешт для участі в легкоатлетичному пробігу 36 спортсменів.

Легкоатлетичний пробіг проходив по вулицях міста Будапешт. Спочатку стартували юнаки і дівчата молодшої вікової групи на дистанції 4 км. Найкраще із закарпатців виступили серед дівчат Гудзь Юліана - студентка УжНУ, Богдана Семенова, які зайняли третє місце. Серед юнаків друге місце посів Бабуш Олександр.

1443620315_416

Найцікавішим і наймасовішим був забіг на 10 км, в якому взяли участь понад 4 тисячі бігунів. Стартували представники Бельгії, США, Чехії, Словаччини, Хорватії - на старт вийшли представники всіх країн НАТО, а також окремі запрошені спортсмени. Серед них був міністр оборони Угорщини. Переможцем у цьому забігу став український студент Роман Ростікус, який показав результат 30 хвилин і 50 сек. Підтримати наших Закарпатських спортсменів прийшов посол України в Угорщині Михайло Юнгер, який на знак подяки наступного дня запросив усю Закарпатську делегацію, що гідно представила свою країну, в Генеральне консульство України в Угорщині. На цій зустрічі пан посол привітав переможців та вручив подарунки кращим спортсменам та подякував керівнику делегації за гідне представництво держави на міжнародних змаганнях такого рівня.