"Галичанка" обіграє "Карпати" в Суперкубку України

Сьогодні відбувся суперкубковий матч, в якому зустрічалися "Галичанка" та "Карпати". За підсумками минулого сезону команди посіли у Суперлізі, відповідно, перше та друге місце.

Гра проходила у Броварах. Перший тайм закінчився з мінімальною перевагою львівського клубу - 13:12. У другому таймі "Карпати" вийшли вперед і після першої третини періоду вели в рахунку - 19:17. До фінального лідер змінювався ще кілька разів. У кінці матчу більш потужно виглядали львівські гандболістки, які в результаті перемогли - 27:24.

Суперкубок проходить уже втретє і відбувається перед стартом сезону у Суперлізі. У попередніх роках перемогу в матчі святкували львів'янки.

2017. «Галичанка» - «Дніпрянка» - 34:23.
2016. «Дніпрянка» - «Галичанка» - 23:44.

Новий сезон у Суперлізі розпочнеться у вересні. Календар змагань буде затверджений найближчим часом.