Галичанка виграла Кубок - Карпати другі

В Ужгороді пройшов фінал чотирьох. Учора відбулися півфінали, сьогодні - фінали.

Львівська «Галичанка» перемогла місцеві «Карпати». Одним з ключових у грі став момент в кінці першого тайму, коли господарки скоротили своє відставання до двох голів (9:11), але лінійна «Галичанки» Ірина Стельмах перед перервою зробила положення своєї команди більш комфортним – 12:9. А відразу після відпочинку львівські гандболістки закинула ще двічі поспіль (Стельмах та Фурманець). Підопічні Віталія Андронова відмінно діяли в захисті, а в нападі маже нестримною була Наталя Савчин. В середині другого тайму вона закинула 4 м’ячі поспіль. Зрештою «Галичанка» виграла 30:19, взявши реванш у «Карпат» за поразку в фіналі минулорічного Кубка.

У грі за третє місце «Реал» завдав поразки «Дніпрянці» 30:26. Снайперську дуель влаштували лідери команд: Світлана Аксьонова з Миколаєва закинула 11 м’ячів, у Анна Дябло з Херсона – 8 голів, 9 разів відзначилась її подруга по «Дніпрянці» Маргарита Іщенко.