"Карпати" програли й виграли у Полтави

22-23 лютого в ужгородському СК "Юність" відбулися два матчі 6-го туру Чемпіонату України у Вищій лізі. Чоловічій ГК "Карпати" проймав ГК "Динамо-Полтава".

У першій грі господарі майданчику програли з різницею у три м'ячі - 29:32. При цьому після першого тайму вели ужгородці 17:15. У Другому таймі полтавчани швидко зрівняли рахунок і до самого кінця команди йшли з рівним рахунком. У кінці гри динамівцям пофартило забити 5 голів, у той час, як карпатівці не змогли закінчити жодну зі своїх атак голом.

Другий матч відбувся без подібних неприємностей і ужгородські "Карпати" впевнено довели гру до переможного результату - 31:24.

У паралельних поєдинках "Мотор-3" двічі обіграв УДХТУ - 34:30, 28:26.

0

У жіночій Суперлізі ужгородські "Карпати" мали вдома грати зі "Спартаком", однак кияни відмовилися їхати на гру в Ужгород. Наступний тур стане останнім на першому етапі. Ігри відбудуться 15-16 березня. Ужгородки зіграють на виїзді із "Реалом"

У жіночій Вищій лізі цими днями, 22-23 лютого, за календарем відбуваються матчі 6-го туру, в якому "Поділля" з Кам'янця-Подільського приймає "Карпати.