image

"Карпати" здобувають срібні нагороди Суперліги

Відбулися матчі передостаннього ігрового дня 6-го туру ЧУ в Суперлізі. ГК Карпати у очній зустрічі із Дніпрянкою розіграли срібні та бронзові нагороди чемпіонату. Вдруге триразові чемпіони України ГК Карпати здобувають срібні нагороди, а Дніпрянка втретє поспіль стає третьою. Нагадаємо, що раніше золоті нагороди вперше виборола львівська Галичанка.

На початку гри Карпати - Дніпрянка гості з Херсону захопили ініціативу і вже до 5-ї хвилини вигравали з рахунком 4:1. Гандболістки "Дніпрянки" вміло захищалася, добре працювала у воротах Валентина Дрембач. До середини першого тайму атаки "Карпат" стали більш осмисленими і до 15-ї хвилини рахунок вже був рівним — 9:9. На 16-й хвилині ужгородки вийшли вперед (11:10) і далі відрив нашої команди від "Дніпрянки" поступово збільшувався. На перерву команди пішли за рахунку — 19:14. За перші кілька хвилин другого таймі ужгородки довели різницю в рахунку до 10-ти. Із другої половини тайму команди відверто догравали поєдинок. Підсумковий рахунок зустрічі 34:23.

Завтра о 16.00 у СК "Карпати Арена" відбудеться урочиста церемонія нагородження призерів чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги.