image

"Карпати" здобувають важку перемогу над "Галичанкою"

Відбувся перший матч 10-го туру Суперліги між претендентами на золоті нагороди Чемпіонату ГК "Карпати" та "Галичанка". Матчі проходять в ужгородському СК "Юність".

Перший тайм закінчився з рахунком 11:14. Львів’янки чіпко грали в обороні, у той же час ужгородкам почасти відверто нещастило під час атаки на ворота суперниць.

З початку другого періоду "Карпати" почали потроху відіграватися і вже до середини тайму навіть вийшли уперед. Самовіддану гру продемонструвала воротар Яблонська. У нападі найактивнішою була Дарія Кот. У другій половині тайму ужгородки розвинули успіх і за п’ять хвилин до кінця гри вигравали вже з рахунком 24:21. В результаті гра завершилася з мінімальною різницею в рахунку 26:25.

«Карпати»: Кот (12), Каганець, Компанієць (4), Цубина, Лезинська (2), Лебедєва, Мигович (1).

Завтрашній поєдинок почнеться об 11.00. Вхід на матч вільний. Трансляцію можна подивитися з нашого сайту.

10 тур
11—12 лютого: «Карпати» — «Галичанка» — 26:25. 26—27 лютого: «Економ-Університет» — «Реал», «Спартак» — «Дніпрянка».