image

Ужгородки розгромили киянок у першому двобої у рамках ЧУ з гандболу

В Ужгороді гандбольний клуб "Карпати" у рамках Чемпіонату України приймав київський "Спартак"

Гра для карпатівок виглядала непростою тільки до 6-ї хвилини першого тайму, де на табло засяяло 3:3 після голу Воскобойник, а далі швидкі два голи від Лезінської та Фурманець вивели закарпаток вперед. Після цього ужгородки каменя на камені не залишили від підопічних Майї Карбунар, в підтвердження цьому рахунок після першої половини гри сягнув різниці в 10 м'ячів, 17:7. В другій половині гри перевага домашньої команди тільки зростала, а коли Ірина Компанієць вшосте відзначилась у воротах Олени Кемінь, різниця голів сягнула в 14 "пунктів", 24:10. Далі спартаківки відквитали два голи, проте натиск карпатівок зупинити не змогли. Ужгородки швидкими контратаками добивали суперниць, а після сейвів від Єлизавети Воронько, ще більш впевненіше діяли в захисті. В підсумку Карпати здобули чергові два очки у внутрішній першості. Карпати - Спартак 35:18 (17:7) Карпати:Яблонська-Бобаль, Воронько; Компанієць 8, Готра 7, Сухецька 5, Фурманець 4, Мелекесцева 4, Білик 3, Лезінська 3, Кильч 1, Гичка, Попович; Спартак:Кемінь, Михайленко; Рибкіна 5/2, Воскобойник 4, Малькевич 2, Іваненко 2, Зінатуліна 2/1, Магдич 1, Шидивар 1, Височина 1; Штраф: 4 - 8 (Гичка, Білик - двічі Єрохова, Рибкіна, Воскобойник); 7м: 0 - 4/3 (Воронько відбила кидок від Іваненко).Сьогодні матч-відповідь. СК "Юність", 11.00.