Спортсмен із Мукачева виборов "бронзу" чемпіонату Світу з греко-римської боротьби

Мукачівець Олег Халілов став брозовим призером чемпіонату Світу з греко-римської боротьби U-20.

За два місяці мукачівць Олег Халілов здобув бронзу одразу на двох чемпіонатах — Європи, який відбувся в Італії та чемпіонаті Світу, що проходив в Болгарії.

Олег виступив у ваговій категорії 63 кілограми. Зараз хлопець готується до Чемпіонату України U-23, це будуть його дебютні дорослі змагання.

Греко-римською боротьбою чемпіон займається з 4 років, знає яких висот хоче досягнути у цьому спорті. Мріє вибороти "золото" на Олімпійських Іграх, впевнено йде до цього.

За досягнення у спорті борець нагороджений премією - 100 000 гривень від місцевої влади.