image

Закарпатські спортсмени взяли участь у Кубку України з військово-спортивного багатоборства

9-11 жовтня в Києві пройшов Кубок України серед дорослих імені генерала Кульчицького з військово-спортивного багатоборства. "Участь у змаганні взяли представники 15 областей: Київської, Харківської, Кіровоградської, Запорізької, Одеської, Закарпатської, Львівської та ін. Це найкращі бійці з нашого виду спорту. Приємно, що головний склад – це військовослужбовці, які демонструють дуже гарну техніку і наснагу до перемоги", – зазначив президент національної федерації військово-спортивних багатоборств Андрій Ярошевський.

У перший день пройшла стрільба з пневматичної гвинтівки по мішені. Наступного дня – всестильовий бій, а в заключний - фінальні поєдинки. Всестильовий бій відзначається поєднанням жорсткої ударної і борцівської техніки, больових та задушливих прийомів.

Закарпаття на Кубку України представили спортсмени: Лата Павло (60кг), Лата Петро (60 кг), Василь Морквич (75кг) та Руслан Тихонов (70кг), тренер – майстер спорту з бойового самбо Степан Молнар.

50

Закарпатські бійці виступили гідно, але зупинилися за крок до п'єдисталу. Нагадаємо, що на чемпіонаті України минулого року Василь Морквич став переможцем, проте змагання набирають обертів, а спортсмени стають все сильнішими. А кращий результат серед закарпатців цього разу показав Лата Павло – 4 місце по сумі двох дисциплін.

Почесним гостем змагань став український борець греко-римського стилю, призер Олімпійських ігор Жан Беленюк, який на урочистому відкритті мотивував учасників до перемог та якісних поєдинків.

20 40 60 70

Делегація вдячна одному з основоположників бойового самбо в Закарпатті Василю Готрі за надання допомоги спортсменам та сприяння в трансфері на турнір.

30 80
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com