Кубок Святого Миколая - змагання з орієнтування

21 грудня в центрі Ужгорода відбулися традиційні змагання Закарпатського центру туризму краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді «Кубок Святого Миколая»

Учасниками змагань стали понад 100 спортсменів. На змагання виступали гуртківці Закарпатського центру туризму, представники Іршавської станції юних туристів, Перечинської школи інтернат, ОДЮСШ Інвалідів, Ужгородського району с. Кам’яниця, місто Ужгород, Мукачево, Вінниці та Черкас. Вік наймолодших – 9 років, а найстаршої учасниці – 45 років.
Учасники змагалися на спринтерській дистанції орієнтування за вибором, де кожному учаснику на старті видавалась карта центральної пішохідної частини міста Ужгорода на якій було намальовано 22 контрольних пунктів з яких спортсмени повинні були відмітити КП в залежності від віку (групи, учасника).
Серед хлопців до 10 років переміг Валентин-Крістіан Вішколц (ЗОШ №2, Ужгород, КСО «Максимум»), другий – Михайло Лелітка (Іршавська райСЮТур), третій –Максим Йовбак (Перечинський Інтернат тренер Назаренко П.М.).
Серед хлопців до 12 років переміг Степан Дупляк (ЗОШ №5, Ужгород, тренер – Аврамчук В.Б.), другий – Юрій Піняшко (ЮТК ЗОШ №20, Ужгород, тренер – Туцканюк Х.Р.), третій – Михайло Дирда (Перечинський Інтернат, тренер Назаренко П.М.)
Серед хлопців до 14 років – І місце виборов Манцулич Володимир (Кам‘яницька ЗОШ І –ІІІ ст., тренер – Сергій Готра), ІІ місце виборов Боднар Олег, третє місце зайняв Осійський Мар’ян обоє вихованці (Іршавської райСЮТур).
Серед хлопців до 16 років: перший Паламарчук Станіслав (КСО «Максимум»), ІІ місце – Балога Михайло та третій – Сірохман Роман обоє вихованці (Кам‘яницької ЗОШ І –ІІІ ст., тренер – Сергій Готра).
У дорослій групі Ч-21 впевнену перемогу здобув представник ОДЮСШІ Мирзанич Петро, другим став Слотін Артем з м. Черкаси третім Малетич Віктор з Ужгорода.
Серед дівчат до 10 років на п‘єдестал піднялись: перша Марків Анастасія (Іршавська райСЮТур), другою – Мицьо Тетяна з Ужгороду третьою – Попович Мирослава (Перечинський Інтернат тренер Назаренко П.М.).
Серед дівчат до 12 років: І місце – Базюк Андріяна ( ЗОШ №5 м. Ужгорода тренер – Аврамчук В.Б.), ІІ місце – Штефко Юлія, ІІІ місце – Ференці Юлія обоє вихованці (Іршавської райСЮТур).
Серед дівчат до 14 років: перша – Бобер Крістіна (Кам‘яницької ЗОШ І –ІІІ ст., тренер – Сергій Готра), друга – Гуснай Вероніка, третя – Іванюк Аліна обоє представниці (КСО «Максимум).
Серед дівчат до 16 років: на п‘єдестал піднялись І місце Ряска Анюта , ІІ місце Осійська Владимира, обоє вихованці (Іршавської райСЮТур).
У дорослій групі Ж-21 перемогу святкувала Янчук Юлія з Вінниці другою стала Калинич Вікторія представниця ОДЮСШ Інвалідів, третьою Шмітко Каріна (КСО «Максиму»).
Переможці були нагороджені грамотами та медалями Закарпатського центру туризму (директор – Володимир Чепа) та солодкими подарунками від Святого Миколая. А переможці в кожній з груп, були нагороджені запрошеннями в кінокомплекс «ДОМІОН».
Головний суддя Георгій Фечо та організатор змагань Закарпатський центр туризму щиро дякує за допомогу у проведені змагань мерію міста, директора Лінгвістичної гімназії м. Ужгорода Попович Л.П. та дирекції Кінокомплексу «ДОМІОН».