image

Наші в Пхенчхані - хто, де, коли виступає

Розклад виступів українських спортсменів на ОІ-2018. Нагадаємо, що від Закарпаття за збірну виступлять гірськолижник Іван Ковбаснюк з Ясіня та ужгородська сноубордистка Аннамарі Данча (Чундак).

9 лютого

Фрістайл

3:00 Жінки, могул, кваліфікація 1 - Тетяна Петрова

 

10 лютого

Біатлон

13:15 Спринт 7,5 км, жінки - Валентина Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Ірина Варвинець, Анастасія Меркушина, Віта Семеренко

Лижні гонки

9:15 Скіатлон 7,5 км класичним стилем + 7,5 км вільним стилем, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко

Санний спорт

12:10 Чоловіки на одномісних санях, заїзд 1 - Антон Дукач, Андрій Мандзій

13:55 Чоловіки на одномісних санях, заїзд 2 - Антон Дукач, Андрій Мандзій

 

11 лютого

Біатлон

13:15 Спринт 10 км, чоловіки - Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Артем Прима, Володимир Семаков, Артем Тищенко

Гірські лижі

4:00 Швидкісний спуск, чоловіки - Іван Ковбаснюк

Лижні гонки

8:15 Скіатлон, 15 км класичним стилем + 15 км вільним стилем, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик

Санний спорт

13:00 Чоловіки на одномісних санях, заїзд 3 - Антон Дукач, Андрій Мандзій

13:55 Чоловіки на одномісних санях, заїзд 4 - Антон Дукач, Андрій Мандзій

Фрістайл

12:30 Жінки, могул, кваліфікація 2 - Тетяна Петрова

14:00 Жінки, могул, фінал 1 - Тетяна Петрова

14:35 Жінки, могул, фінал 2 - Тетяна Петрова

15:10 Жінки, могул, фінал 3 - Тетяна Петрова

 

12 лютого

Біатлон

12:10 Гонка переслідування, жінки - Валентина Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Ірина Варвинець, Анастасія Меркушина, Віта Семеренко

14:00 Гонка переслідування, чоловіки - Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Артем Прима, Володимир Семаков, Артем Тищенко

Гірські лижі

3:15 Гігантський слалом, жінки, 1-й заїзд - Ольга Книш

6:45 Гігантський слалом, жінки, 2-й заїзд - Ольга Книш

Санний спорт

12:50 Жінки на одномісних санях, заїзд 1 - Олена Стецьків, Елана Шхумова

14:15 Жінки на одномісних санях, заїзд 2 - Олена Стецьків, Елана Шхумова

 

13 лютого

Гірські лижі

4:30 Комбінація, швидкісний спуск, чоловіки - Іван Ковбаснюк

8:00 Супер-комбінація, слалом, чоловіки - Іван Ковбаснюк

Лижні гонки

10:30 Спринт класичним стилем, кваліфікація, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко

11:05 Спринт класичним стилем, кваліфікація, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик

13:00 Спринт класичним стилем, чвертьфінали, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко

13:25 Спринт класичним стилем, чвертьфінали, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик

13:55 Спринт класичним стилем, півфінали, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко

14:05 Спринт класичним стилем, півфінали, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик

14:25 Спринт класичним стилем, фінал, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко

14:34 Спринт класичним стилем, фінал, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик

Санний спорт

12:30 Жінки на одномісних санях, заїзд 3 - Олена Стецьків, Елана Шхумова

14:15 Жінки на одномісних санях, заїзд 4 - Олена Стецьків, Елана Шхумова

 

14 лютого

Біатлон

13:05 Індивідуальна гонка 15 км, жінки - Валентина Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Ірина Варвинець, Анастасія Меркушина, Віта Семеренко

Гірські лижі

3:15 Слалом, жінки, 1-й заїзд - Ольга Книш

6:45 Слалом, жінки, 2-й заїзд - Ольга Книш

Лижне двоборство

8:00 Нормальний трамплін - Віктор Пасічник

10:45 Гонка на 10 км - Віктор Пасічник

Санний спорт

13:20 Чоловіки, двійки, заїзд 1 - Олександр Оболончик / Роман Захарків

14:40 Чоловіки, двійки, заїзд 2 - Олександр Оболончик / Роман Захарків

 

15 лютого

Біатлон

13:00 Індивідуальна гонка 20 км, чоловіки - Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Артем Прима, Володимир Семаков, Артем Тищенко

Гірські лижі

4:00 Супер-гігант, чоловіки - Іван Ковбаснюк

Лижні гонки

8:30 10 км вільним стилем, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко

Санний спорт

14:30 Змішана естафета - Антон Дукач, Олександр Оболончик / Роман Захарків, Олена Стецьків

Скелетон

3:00 Чоловіки, заїзд 1 - Владислав Гераскевич

4:20 Чоловіки, заїзд 2 - Владислав Гераскевич

Фрістайл

13:00 Жінки, акробатика, кваліфікація 1 - Ольга Полюк

13:45 Жінки, акробатика, кваліфікація 2 - Ольга Полюк

 

16 лютого

Лижні гонки

8:00 15 км вільним стилем, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик

Скелетон

2:30 Чоловіки, заїзд 3 - Владислав Гераскевич

3:45 Чоловіки, заїзд 4 - Владислав Гераскевич

Фігурне катання

3:00 Чоловіки, коротка програма - Ярослав Паніот

Фрістайл

13:00 Жінки, акробатика, фінал 1 - Ольга Полюк

13:29 Жінкам, акробатика, фінал 2 - Ольга Полюк

13:52 Жінки, акробатика, фінал 3 - Ольга Полюк

 

17 лютого

Біатлон

13:15 Мас-старт 12,5 км, жінки - Валентина Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Ірина Варвинець, Анастасія Меркушина, Віта Семеренко

Лижні гонки

11:30 Естафета 4х5 км, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко

Фігурне катання

3:00 Чоловіки, довільна програма - Ярослав Паніот

Фрістайл

13:00 Чоловіки, акробатика, кваліфікація 1 - Олександр Абраменко

13:45 Чоловіки, акробатика, кваліфікація 2 - Олександр Абраменко

 

18 лютого

Біатлон

13:15 Мас-старт 15 км, чоловіки - Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Артем Прима, Володимир Семаков, Артем Тищенко

Гірські лижі

3:15 Гігантський слалом, чоловіки, 1-й заїзд - Іван Ковбаснюк

5:45 Гігантський слалом, чоловіки, 2-й заїзд - Іван Ковбаснюк

Фрістайл

13:00 Чоловіки, акробатика, фінал 1 - Олександр Абраменко

13:29 Чоловіки, акробатика, фінал 2 - Олександр Абраменко

13:52 Чоловіки, акробатика, фінал 3 - Олександр Абраменко

 

19 лютого

Фігурне катання

3:00 Танці, коротка програма - Олександра Назарова / Максим Нікітін

 

20 лютого

Біатлон

13:15 Змішана естафета, 2х6 км жінки + 2х7,5 км чоловіки - збірна України

Лижне двоборство

12:00 Великий трамплін - Віктор Пасічник

14:45 Гонка на 10 км - Віктор Пасічник

Фігурне катання

3:00 Танці, довільна програма - Олександра Назарова / Максим Нікітін

 

21 лютого

Лижні гонки

10:00 Командний спринт вільним стилем, півфінали, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко

10:44 Командний спринт вільним стилем, півфінали, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик

12:00 Командний спринт вільним стилем, фінал, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко

12:30 Командний спринт вільним стилем, фінал, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик

Фігурне катання

3:00 Жінки, коротка програма - Анна Хниченкова

 

22 лютого

Біатлон

12:15 Естафета 4х6 км, жінки - збірна України

Гірські лижі

3:15 Слалом, чоловіки, 1-й заїзд - Іван Ковбаснюк

6:45 Слалом, чоловіки, 2-й заїзд - Іван Ковбаснюк

Сноуборд

5:00 Жінки, паралельний гігантський слалом, кваліфікація - Аннамарі Данча

 

23 лютого

Біатлон

13:15 Естафета 4х7,5 км, чоловіки - збірна України

Фігурне катання

3:00 Жінки, довільна програма - Анна Хниченкова

 

24 лютого

Лижні гонки

7:00 Мас-старт вільним стилем 50 км, чоловіки - Олексій Красовський

Сноуборд

5:00 Жінки, паралельний гігантський слалом, 1/8 фіналу - Аннамарі Данча

5:30 Жінки, паралельний гігантський слалом, 1/4 фіналу - Аннамарі Данча

5:48 Жінки, паралельний гігантський слалом, 1/2 фіналу - Аннамарі Данча

5:58 Жінки, паралельний гігантський слалом, малий фінал - Аннамарі Данча

6:00 Жінки, паралельний гігантський слалом, фінал - Аннамарі Данча

 

25 лютого

Лижні гонки

8:15 Мас-старт класичним стилем 30 км, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com