image

В Закарпатті планують створити центр з художньої гімнастики

З такою пропозицію до обласної влади звернулася віце-президент Федерації гімнастики України Ірина Дерюгіна.

Голова обласної ради Володимир Чубріко зустрівся з заслуженим майстром спорту з художньої гімнастики, абсолютною чемпіонкою світу, віце-президентом Федерації гімнастики України Іриною Дерюгіною. 
Ірина Дерюгірна перебуває на Закарпатті, де проводиться Кубок України з художньої гімнастики в спортивному комплексі «Юність». Цьогоріч показати свій рівень зібралися 238 учасників. Ірина Дергюгіна зазначила, що змагання в обласному центрі вже організовуються втретє і як завжди – на високому рівні. Вона пропонує керівництву області проводити в Ужгороді змагання з художньої гімнастики європейського рівня. 
«Ми хочемо створити в Ужгороді центр з художньої гімнастики. Тут для дітей області можливо організовувати майстер-класи. Це доступний вид спорту, і чимало батьків зацікавлені в тому, щоби їх діти займалися спортивною гімнастикою. Також можливо на Закарпатті проводити Європейське гран-прі, яке до цього організовувалося в Києві. Це іміджевий проект для Закарпаття», - зазначила Ірина Дерюгіна. 
Голова облради Володимир Чубірко вважає, що ідея слушна, й тому її слід вивчити та розробити відповідну концепцію. 
«Ми звісно ж зацікавлені в організації таких заходів, створенні умов для їх проведення. Адже це вплине і на потік туристів. Для цього треба розробити концепцію. Ми намагаємося підтримувати спортивну галузь. З обласного бюджету виділяємо кошти на оновлення спорткомплексу «Юність» і надалі всіляко підтримуватимемо розвиток й художньої гімнастики», - резюмував Володимир Чубірко. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com