image

В Ужгороді відбувся один з найбільших в центральній Європі турнірів з петанку

В Ужгороді відбувся традиційний міжнародний турнір з петанку "Сакура"

Цього разу участь в турнірі взяли 130 петанкістів з 16-ти країн - України, Росії, Білорусі, Литви, Латвії, Естонії, Швеції, Данії, Угорщини, Словаччини, Чехії, Польщі, Болгарії, США, Марокко, Монголії. 

У перший день турніру відбулися змагання тет-а-тет. Перемогу здобув українець родом з Луцька, який вже тривалий час проживає в Польщі, Артем Дмитренко. Друге місце у словака Рудольфа Пульмана, а третє місце виборов поляк Марцін Хмель. Кращим з українців був Андрій Камєнєв з Харкова, який зайняв 11-е місце, а кращим із закарпатців став Михайло Тарканій, який посів 32-е місце із 92-х учасників. 

У суботу відбулися змагання дуплетів (по два гравці в команді). Тут перемогу здобула коанда у складі Брахіма Чхаїбі з Марокко та Міхала Заневського з Польщі. Срібні та бронзові нагороди у команд з Польщі у складі Кароль Шульц - Лукаш Бугай та Марсін Хмель - Рафал Тойфель. Кращою українською командою командою стала команда у складі Владислава Несмяновича та Сергія Савченка з Харкова, які закінчили змагання в групі з 5-го по 8-ме місце. Що стосується закарпатців, то дві оманди зайняли місця в групі з 9-го по 16-те місце. Це дуплети Ігор Заславський - Ігор Маркович та Андрій Ганусич - Роман Баб'як. 

В останній день турніру відбулися змагання триплетів (по три гравці в команді). Тут перемогу здобула команда у складі угорців Єви Ачої, Йожефа Сабо та поляка Мацея Жлобінського. Друге місце посіла команда у складі мароканця Брахіма Чхаїбі та харків'ян Андрія Волошка і Валентина Лемешевського. А от бронзові медалі здобула збірна України ветеранів, у складі якої і ужгородець Ігор Заславський. 

Федерація петанку України

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com