Закарпатці виступають на Універсіаді 2015

У Іспанії проходить друга частина змагань 27-ї Всесвітньої Універсіади. Україна на Ігри делегувала 51-го учасника серед яких три представника Закарпаття, студенти УжНУ Ігор Гам і Тарас Ковбаснюк (гірські лижі) та Євген Гулій (сноубординг).

У супер-гіганті гірськолижник Ігор Гам показав 39-й результат, Тарас Ковбаснюк 40-й.
У комбінованому супер-гіганті Тарас Ковбаснюк став 42-м, а Ігор Гам зійшов з дистанції і не фінішував.
У комбінованому слаломі виступав лише Тарас Ковбаснюк і став 27-м.
Наші гірськолижники матимуть ще по два старти. 12 лютого у гігантському слаломі (початок змагань о 10.00) і 14 лютого у слалому (початок змагань о 10.00).
Сноубордист Євген Гулій виступив сьогодні у дисципліні паралельний гігантський слалом і показав 22-й результат.
Станом на сьогодні українські студенти здобули 5 медалей різного гатунку. Всі здобуті нашими біатлоністами.