Закарпатська біатлоністка Меркушина стала кращою в світі по стрільбі стоячи

Закінчився сезон у світовому біатлоні і функціонери роблять підсумки

На жаль, вперше за останні 30 роки українські біатлоністи не завоювали жодної медалі ні на етапах Кубка світу, ні на Чемпіонаті світу.

Але є і одна гарна новина. Член збірної України з біатлону Анастасія Меркушина, яка представляє Закарпатську федерацію біатлону, стала кращим снайпером у цьому сезоні при стрільбі стоячи.

Всього на офіційних  змаганнях з біатлону Настя зробила стоячи 105 пострілів, із яких влучила у мішені 99 разів.

Як повідомляє Федерація біатлону України, з показником влучань 94,3% Анастасія Меркушина стала кращою в світі в цьому сезоні!

Як ми повідомляли, Анастасія Меркушина стала Чемпіонкою Європи.

Нагадаємо також, що   Президент Володимир Зеленський нагородив Анастасію Меркушину орденом Княгині Ольги ІІ ступеня.

Таку високу нагороду Настя заслужила   за третє місце у складі жіночої команди України в естафеті на Чемпіонаті Світу.