image

12 листопада будуть перекриті всі митні пости в Закарпатті

Власники автомобілів з іноземною реєстрацією мають намір перекрити всі митні пости на держкордонах в Закарпатській області

Про те, що так звані "пересічники" мають намір знову блокувати держкордони говорив нещодавно голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. А сьогодні активісти громадського об'єднання "Авто Євро Сила" провели збір у Тячеві і оголосили точну дату своєї акції - 12 листопада.

"Пересічники" незадоволені тим, що влада ігнорує їхні вимоги щодо продовження терміну перебування автомобілів з іноземною реєстрацією в Україні.

Сьогодні ж Геннадій Москаль з жалем повідомив, що профільний комітет Верховної Ради дав негативну оцінку проекту щодо "пересічників", який ініціював голова Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, що це вже не перша акція з блокування митних постів на держкордонах і щоразу влада не вживає жодних заходів проти порушників. 

Як ми повідомляли, ініціаторами подібних незаконних акцій є кілька київських активістів, які, скоріше за все, проводять певний піар для свої громадської організації. 

Більшість закарпатців впевнені, що такі акції є абсурдними, бо блокувати потрібно органи влади, а не кордони.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com