image

Американська торгова палата в Словаччині пропонує закарпатцям знайти роботу на біржі праці

Американська торгова палата в Словацькій Республіці є однією з найбільших і найбільш активних іноземних торгових палат, що діють в Словаччині.

Членами Американської торгової палати є більш ніж 345 компаній, що дозволило нам стати шановним партнером влади Словацької Республіки та багатьох інших політичних і господарюючих суб'єктів.

Наші члени є одними з найважливіших гравців у словацькій економіці, які виробляють понад 20 відсотків валового внутрішнього продукту Словаччини і на яких працює понад 100 тисяч осіб.

З огляду на широку мережу постачальників і ділових партнерів, які отримують вигоду від ділових членів Американської торгової палати, наш позитивний економічний ефект у Словаччині постійно зростає. Щороку ми проводимо понад 100 різних заходів, які дозволяють нам грати більш активну роль в політичному, законодавчому та економічному житті Словаччини.

Доказ цьому -- святкування 22-ї річниці Американської торгової палати в Словаччині, а також 11- річчя активної діяльності філії палати в Кошице.

Однією з найбільш важливих подій, які відбуваються в Східній Словаччині є ринок праці.

У вівторок, 9 березня 2016 року, в готелі Double Tree By Hilton Американська торговельна палата в Словацькій Республіці вшістнадцяте проводитиме ринок праці, який 11-е раз проводиться в Кошице.

Студенти, випускники шкіл та вузів а також всі інші претенденти зможуть відвідати стенди майже 30-ти відомих словацьких та зарубіжних компаній, таких як AT&T, Embraco, Prysmian Group, T-Systems, IBM, Swiss Re, Gebrüder Weiss, Dell, Accenture, Senacor, PwC, Radisson і багато інших, які пропонують робочі місця по всій Словаччині та й за кордоном.

Для закарпатців це також унікальна можливість зустрітися з потенційними роботодавцями, щоб дізнатися більше про компанії, які вас цікавлять, конкретні вимоги до конкретних позицій або отримати різну закулісну інформацію. Подія також включатиме презентації, майстер-класи та дискусії, завдяки чому ви зможете збільшити свої шанси на ринку праці, а також  наочно переконатися в своїх можливостях щодо отримання тої чи іншої роботи.

Для отримання додаткової інформації про компанії, їх пропозиції та запити можна знайти на інтернет-сторінці: www.amcham-jobfair.sk.

Не забудьте взяти з собою кілька копій своїх резюме, презентативно одягніться і, найголовніше - пам'ятайте, що особиста зустріч з роботодавцем може стати першим кроком до знайдення роботи відповідно до ваших побажань!

Прийти на ринок праці цього року варто. Зрештою, що, якщо ми шукаємо саме вас?!

Американська торгова палата в Словацькій Республіці

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com