image

Балога: чому говорять лише про контрабанду на виїзді, а не на в'їзді

Закарпатський нардеп Віктор Балога не захотів коментувати факт причетності до контрабанди дипломатами Консульства України в Словаччині, яке очолює його кум Олег Гаваші, а лише нарікає на те, що силовики не звітують про пійману контрабанду на в'їзді в Україну, яка наносить значно більше шкоди Україні.

"Зверніть увагу – в телевізорі постійно показують, як на кордоні ловлять того, хто з України щось вивозить. Але майже ніколи немає рапортів прикордонників і СБУ про те, що вони навпаки – не допустили ввезення нелегальних вантажів.

Людям намагаються втовкмачити в голову, що контрабанда – це лише вивезення алкоголю і тютюнових виробів. А ввезення брендового одягу з Італії під виглядом китайського? А чорний імпорт побутової техніки, гаджетів, косметики і парфумерії – це не контрабанда?

Чому тоді чиновники, коли борються з контрабандою, ввічливо обходять це питання стороною? Адже саме там ховаються десятки мільярдів гривень. Чому прикордонники показують першим особам, як знайшли мішок бурштину, але не показують фуру комп’ютерів, які намагалися ввезти під виглядом арматури? Перші особи не розуміють, що фура чорного імпорту приносить економіці більше шкоди, ніж 10 мішків бурштину? Звичайно розуміють. Але кожен грає свою роль, бо гроші люблять тишу", - написав Балога в соцмережах.

Як ми повідомляли, в Закарпатті затримали дипломатичний мікроавтобус з контрабандними цигарками.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com