image

Чи допоможе Луценко Москалю у протистоянні з поліцією

У справі про хабарництво голови Виноградівської РДА Русанюка новий поворот

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль звернувся до Генпрокуратури, щоб вона дала оцінку діям співробітників управління захисту економіки, які, на думку Москаля, дали для імітації хабара гроші з нелегального бізнесу. 

Історія із  затриманням голови Виноградівської РДА Михайла Русанюка на хабарі 8 тисяч гривень триває.

Голова ОДА Геннадій Москаль переконаний, що Русанюка підставив голова відділу освіти району Юрій Свищо.  Москаль вже зробив подання на порушення кримінальної справи проти Свища. Геннадій Москаль навіть звинуватив Юрія Свища у вживанні наркотиків, що є доволі серйозним обвинуваченням. Більше того, Москаль впевнений, що  гроші, які Свищо мав підкинути у вигляді хабара Русанюку, мають кримінальне походження і їх співробітники управління захисту економіки отримали від "дахування" грального бізнесу.

У відповідь на ці звинувачення УЗЕ поширило записи, на яких серед іншого є і телефонна вказівка Москаля покарати начальника відділу освіти району Свища.

І ось сьогодні Геннадій Москаль звернувся до Генпрокуратури, щоб та встановила походження грошей, які співробітники УЗЕ давали для "хабара" Русанюку. Москаль також просить Генпрокуратуру "встановити хто був понятими, оскільки у всіх трьох випадках поняті були заздалегідь підготовлені жителі міста Ужгорода, хоча передача коштів здійснювалася у Вільхівці та Мукачеві".

Ну а заодно Москаль просить Генпрокуратуру встановити, хто давав вказівку його прослуховувати і на яких підставах було оприлюднено ці записи. 

Варто нагадати, що Геннадій Москаль у хороших стосунках з Генпрокурором Юрієм Луценком, бо свого часу, коли Луценко був міністром МВС України, Москаль був його заступником. Таким чином, Москаль може отримати підтримку з боку Генпрокурора у протистоянні з поліцією. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com