image

Чому керівники правоохоронних органів Закарпаття повинні піти у відставку

Екзаменом для силовиків Закарпаття стануть найближчі дні

У соцмережах широко обговорюється ситуація, яка сталася в Ужгороді. Бойовики "Карпатської січі" тероризують місто і б'ють активістів  серед дня і навіть п ід стінами поліції. 

Останнє побиття було знаковим. Постраждав член Громадської організації Фундація регіональних ініціатив Іван Дюлай. Його побили на Київській набережній група підлітків у балаклавах. 

Наразі Карпатська січ нараховує кілька десятків бойовиків, але поліція не здатна протистояти насиллю з їхнього боку. 

Найближчими днями на Закарпатті буде проводитися марш націоналістів з нагоди "Карпатської України". Закарпатських націоналістів підсилять їхні колеги з інших областей. Росія останнім часом намагається розхитати ситуацію в Закарпатті, тому безумовно Кремль може використати будь які засоби для того, щоб вчинити кілька кривавих провокацій під час маршу. Це навіть не буде залежати від волі організаторів маршу. 

Поліція повинна була провести превентивну роботу ще до маршу, але виявилася занадто пасивною. 

Самі поліцейські стверджують, що планують задіяти максимум сил під час проведення акцій націоналістів, але в це слабо віриться. Керівництво правоохоронних органів вже прогавило момент і повинне бути відсторонене від обов'язків. 

 

Угорщина вже попередила своїх громадян не їхати у ці дні до Закарпаття. Тобто, Угорщина також не довіряє закарпатським правоохоронцям.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com