image

Чому справа із затриманим на хабарі головою Виноградівської РДА є провальною

Русанюка, скоріше за все, виправдають

Як ми повідомляли, силовики затримали на хабарі 8 тисяч голову Виноградівської РДА Михайла Русанюка. 

Однак все свідчить про те, що справа ця доволі натягнута і не має перспективи. 

Відразу ж на захист затриманого Русанюка став голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Він розповів фактично лінію захисту голови РДА у майбутньому суді. Мовляв, все йде від начальника освіти і голова РДА тут ні до чого. Окрім того, мічені купюри Русанюки підкинули. На них немає відбитків пальців Русанюка. 

Якщо Москаль починає захищати своїх, то,зазвичай, йому це вдається. Так було і з мером Чопа Валерієм Самардаком, якого також затримали на хабарі. 

Справу Русанюка буде вести прокуратура і потрібно нагадати хороші стосунки Геннадія Москаля з Генпрокурором Юрієм Луценком від часів спільної роботи в МВС. 

Окрім хабара, силовики закидають Михайлу Русанюку наявність угорського паспорта, тобто звинувачують у подвійному громадянстві, що неможливо для держслужбовця. Насправді, той документ, який знайшли і показали силовики, є не паспортом громадянина Угорщини, а безневинним посвідченням закордонного угорця.

Можна не сумніватися, що справу з Русанюком будуть потихеньку спускати на гальмах, а потім вона зовсім затихне і навіть може не дійти до суду. 

Василь Поляк для Prozak.info

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com