image

Чому вбивця собаки боїться за свою безпеку

Ужгородець, який відрізав голову собаці і ходив з нею містом, боїться самосуду

Ця страшна історія з вбивством собаки в Ужгороді набула широкого резонансу. Активісти змогли здати головоріза поліції. А згодом громадськість провела акцію протесту біля будівлі поліції і дала зрозуміти, що спустити справу на гальмах не вдасться.

Хоча спроби такі були. То поліція заявляла, що криміналу немає, то вбивцю відвозили в Берегівську психлікарню, щоб зробити з нього непідсудного.

Активісти відстежували все і не прогавили навіть дату сьогоднішнього передсудового процесу.

Сьогодні вбивця собаки вів себе доволі агресивно і вимагав, щоб процес не фільмували і навіть не фотографували, бо, мовляв, він боїться за свою безпеку. Щодо свого вчинку пояснив, що трошки "покуролєсіл" і просто відомстив собаці, яка його покусала. А вже коли стало відомо, що суд відбудеться в четвер 21 квітня, то вбивця собаки знову став вимагати, щоб судове засідання було закритим, бо він боїться за своє життя через помсту. 

То чи не дарма живодер боїться за своє життя? Ну може життя у нього відбирати ніхто не буде, але в місьі дуже багато охочих добряче помститися головорізу за скоєне. Принаймні в мережі в коментарях маса гнівних месиджів про те, що потрібно помститися живодеру за скоєне. Нагадаємо, що не так давно в Києві судили підлітка, який відрізав цуцикам голови і викладав фото в мережу. Тоді ж на суді були спроби активістів фізичної розправи над київським живодером і його рятували лише поліцейські. І от зараз подібні настрої і в Ужгороді. І не дарма. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com