image

Чому влада Закарпаття не заважає “пересічникам» заблокувати держкордон

У Закарпатті власники автомобілів із закордонною реєстрацією у суботу знову мають намір заблокувати КПП на державному кордоні України

В Україні вже є традиція блокувати автодороги у будь якій не зрозумілій ситуації. А от в Закарпатті блокують не просто автодорогу, а проїзд через КПП до сусідніх країн.

Так вже було. Власники автомобілів з іноземною реєстрацією вже блокували держкордон, вимагаючи збільшення терміну перебування своїх автівок в Україні без перетинання кордону кожні 5 днів. Як не дивно, але тоді влада спокійно це сприйняла і закрила очі на явне порушення закону. І це при тому, що на кордонах утворилися величезні корки. Тоді навіть ті «пересічники», які мали намір перетнути кордон, бо сходив відповідний термін, не могли вчасно цього зробити.

Вже тоді була думка, що кордон блокують «мажори», а згодом навіть голова ГО «ЗАВТРА» Павло Білецький, який опікується вирішенням проблеми «пересічки», назвав блокувальників самозванцями і дистанціювався від них.

У всій цій історії насторожує поведінка поліції та влади. Проти людей, які блокують державний кордон, взагалі не було жодних санкцій. Цього ж разу прикордонники лише чемно попередили закарпатців, що 17 жовтня може пройти акція протесту з блокуванням кордону і попросила людей поставитися до цього з розумінням. А в Закарпатській ОДА мовчать. Голова ОДА Геннадій Москаль не хоче сваритися з «пересічниками», яких в області вже майже 40 тисяч і навіть кілька разів його прес-служба видавала прес-релізи, у яких пафосно повідомляла про те,як Геннадій Геннадійович опікується проблемою «пересічників».

Дивно, що ці незаконні акції з блокуванням держкордону ніяк не реагує Київ. Напевно, до того часу, поки хтось із столичних чиновників не опиниться хоч на добу заблокованим на кордоні.

Василь Поляк для Prozak.info

Читайте також:  Чому всі закарпатські політики хочуть допомогти "пересічникам"

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com