image

Чому закарпатці вбили імператорського удава

Що так налякало хустян

Ми повідомляли про те, що в Хусті люди вбили двометрового імператорського удава.

Чому так сталося? Невже не було видно, що це екзотичний удав, який не водиться в Закарпатті, а просто від когось втік. Він же ж ні на кого не нападав, бо цей вид удавів цілком безпечний. Більше того, скоріше за все, він був частково паралізований холодом і не міг рухатися.

Як повинні були поступити люди, побачивши екзотичного плазуна? Люди повинні викликати рятувальників або поліцію, але в жодному випадку не вбивати. Уявіть собі, що із зоопарку в Закарпатті втік мурахоїд чи кенгуру. Невже їх потрібно вбити лише за те, що вони якісь незвичні і потворні?

Ця жорстокість не має виправдання. Але у нас таке вбивство вважається мало не геройством, бо той Янко чи Мітьо, які вбили екзотичного імператорського удава, однозначно сфотографували вбитого плазуна і тепер ходять "героями". Ганьба і дуже прикро.

Генріх Розман 

12 коментарів


 1. Січ 12, 2018 | 23:35

  Пак што мож уповісти.. Я не гЕНРІХ і Слава Богу. Ипин мош порівняти і морську свинку з крокодилом - сисе я так думаву у гЕНРІХА в йідному ряду стоїт по опасности для чилядників... а кіби пітон когось умертвив то щоб вИ аффторе на то уповіли? "ипин шкода чилядника, айбо добре, що гадинка лишилася жива"... пирибач, авторе - ти імбецил. КРАПКА.

 2. Січ 12, 2018 | 23:44

  Уговорили сь те мине.Затим кідь увидю пана генріха-спочєтку зателефоную до фоштерів нибо витиринарів-а пак частково паралізую го добров піздюлінов,жиби не міг курва никатись по тирнетах.

 3. Січ 12, 2018 | 23:50

  Закорпатєц!!! Увідіш імпєраторского пінгвіна-нє убівай єво!!!!! (то моя Гюльчатай сбєжала от мєня к Джавдєду)

 4. Січ 12, 2018 | 23:50

  йуй.. якісьте ни добрі, важенні коментовачі.. а я би м найшов якоєсь доброє курівнча якоє би отсослало ті гадині - (йсе я про яд), бо кого знає - кіть то гадина - може бути і ядовита, а пак би м слідив за ним визиваючи усі ті служби про які казав генріх... ооо.. а кіть ни бде доброго курівнчати? генріх, дайте свої контакти - кіть шось - буду узивати вас кіби треба було якість гадині утсосати.

 5. Січ 12, 2018 | 23:55

  Ипин в рамках декомунізації не мав би вам дяку помагати, товаріщ сухов, айбо видитмися, што той пінгвін утік не до Джавдєда, а до природолюба генріха.

 6. Січ 13, 2018 | 00:09

  Ко пи#@дит гадину живу – той є паскуда, Янко або Мітьо,
  Жорстокість того ми клеймим позором,
  Людино, виклич на зміюку МЧС або поліцію як щось,
  Як ні – то Генріху пукан розорве

 7. Січ 13, 2018 | 14:15

  Йсе майже остатня марга , писала вирхні коментьі !!!! Бо чулувік при розумі такоє шуга амінь ни напише .
  Треба бьіти остатньов циганськов талпов обьі ни видіти што йсе пітон , а вадь удав .
  И треба бьіти остатньм дибілом обьі убити таку тварь .
  Лиш послідньый гукан -порост такоє паскудство годен учинити..
  Та што ся чудовати , кіть берегьі рік засрані сміттьом. И задарь тому быдлячови указовати ,ош ни слобідно такоє робити , треба сокотити природу , тай паскудно ото вшитко упозирує . Нет ! ты му ни докажеш !
  Оно тупоє ся рогом упре , годен ты му казати збыдленuв марзі ......

 8. Січ 13, 2018 | 14:18

  Исе точно што єдна марга писала , бо вшитко нафіркав у єден практично час .
  И стилістика єднака , тупорыла !!!

 9. Січ 13, 2018 | 14:55

  Всі верхні коментарі писала одна людина. Перевірте ай-пі адресу. І ця людина явно хвора.

 10. Січ 13, 2018 | 19:43

  Тут коментарі цікавіші від публікації. В мене склалось враження, що це діалог між тим хто вбив змію та автором статті. Думка зі сторони: якщо той, хто знешкодив земноводне діяв лише для того щоб вберегти від небезпеки дітей та прохожих - його вчинок може мати і має виправдання. Якщо для того щоб похизуватись - це нездорово. Хоча я більше вірю в перше. Навіть не можу передбачити свою реакцію, якби побачив величезну зміюку перед собою, але однозначно я б не намагався її класифікувати, особливо враховуючи габарити змії/пітона. Ще одне хотів би відмітити - удави/змії не повинні гуляти вулицями в місті - щонайменше їх можуть злякатись діти або жінки. Де подівся власник і чому удав гуляв вулицями? Карпато-словин (Генріх Розман), у вас винятково брудна лайка. Як ви потім тим же ротом хліб їсте?

 11. Січ 13, 2018 | 21:04

  У вас хибне враження . Я не автор , більше того я не знаю Генріха Розмана ,.Але я повністю погоджуюсь з автором що ця жорстокість не має виправдання .Автор навів досить суттєві аргументи . Від себе додам , в часи інтернету, природознавчих програм і цілих каналів ,ютуб роликів не вміти розпізнати пітона або удава ,ну не знаю ..Все інше розяснив автор .
  За мій рот не переживайте ,їм добре .Рахую і буду рахувати що бидло в свій адрес тільки так і розуміє .
  НЕ тільки в карпато-словінській мові (яку я використав ) а й в українській є лайливі слова ,запозичені у сусіднього східного "брата " , які так органічно ввійшли в лексикон українського народу .
  Слова які я використав не є лайливими , вони образливі ,але не лайливі .

 12. Січ 14, 2018 | 10:23

  Шановний гість! По стилю здалося, що саме ви і є Генріх Розман. Єдиний адекватний коментар, хоча я і його не поділяю. Імператорські удави не нападають апріорі. Звичайно, що людина, побачивши такого великого плазуна, може перелякатися. Але якщо плазун не нападав, то для чого його атакувати і знищувати? Однозначно, що удав був паралізований холодом, тому не міг себе вести якось активно.
  Зараз у кожного є телефон у кишені і зателефонувати у поліцію чи рятувальникам не є проблемою. Вбивство удава однозначно не виправдане.

Написати коментар

Loading...