image

Чому ж звільнився голова Великоберезнянської РДА

Між головою Великоберезнянської РДА Василем Симочком та головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем були протиріччя 

Першим про своє звільнення з посади голови РДА заявив саме Василь Симочко. Він на своїй сторінці у Фейсбук написав коротко, що залишає посаду за власними переконаннями. 

Згодом Симочко вже у коментарях о допису написав, що не може прислужувати Геннадію Москалю, а той його постійно притискає. Також Василь Симочко згодом пояснив, що не може робити документацію на ремонт доріг у районі, бо ОДА ставить палиці в колеса.

20181111172200

І ось сьогодні прес-служба ОДА поширила коментар Геннадія Москаля, у якому той говорить зовсім зворотнє. Мовляв, це Симочко не спромігся підготувати належні документи для ремонту доріг в районі і, як наслідок, тут було підготовлено папери на ремонт лише однієї дороги, а на решту 14 документації не було. "6 листопада 2018 року я особисто запросив голову Великоберезнянської РДА на нараду з вимогою надати проектно-кошторисну документацію з експертними висновками на ремонт доріг районного значення. Жодного документу голова РДА не надав, а замість цього приніс заяву на звільнення за власним бажанням", –  заявив Геннадій Москаль.  

Москаль від імені ОДА навіть вибачився перед мешканцями району за бездіяльність голови РДА і пообіцяв, що дороги будуть зроблені силами ОДА наступного року. А щодо Симочка, то його заяву про звільнення направлено до Кабміну та Адміністрації Президента.

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com