image

Цап ще два місяці не вийде на роботу в Ужгородську мерію. Мінімум

Першому заступнику голови Ужгородської міської ради Іштвану Цапу суд подовжив відсторонення від посади до 22 травня 2017 року.

"Ужгородський міськрайонний суд задовольнив клопотання обласної прокуратури щодо подовження терміну відсторонення від посади першого заступника голови Ужгородської міської ради", – зазначила речниця прокуратури Закарпатської області Вікторія Попович.

Нагадаємо, що І.Цап є підозрюваним у кримінальному провадженні за ч.3 ст.368 КК (отримання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великих розмірах). 31 січня 2017 року рішенням Ужгородського міськрайонного суду посадовця відсторонили від виконання службових обов’язків до 30 березня 2017 року.

10 лютого рішенням Апеляційного суду Закарпатської області першому заступнику міського голови Ужгорода було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 24 березня 2017 року, однак І.Цап вніс заставу у сумі 240 тисяч гривень.

Скандалу передувала сенсаційна заява Генпрокурора про  вимагання хабара заступником мера Ужгорода Іштваном Цапом і оголошення про його втечу. Потім виявилося, що  Цап нікуди не тікав і він сам прийшов у прокуратуру. 

Однак згодом  прокуратура оприлюднила відео, на якому Цап малює схеми і називає суми щодо хабара. Але Цап  саркастично відгукнувся про це відео.

Читайте також:  Заступником мера Ужгорода стане відставний юрист (ДОКУМЕНТ)

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com