image

Делегація Ужгородської міської ради побувала з робочим візитом у німецькому Дармштадті

Делегація Ужгородської міської ради побувала з робочим візитом у Дармштадті – німецькому місті-побратимі Ужгорода. Крім української, на традиційні європейські вихідні прибули також делегації міст-побратимів Дармштадта з Італії, Швейцарії, Угорщини, Польщі, Норвегії, Латвії.

За більше ніж 30 років побратимства Ужгород і Дармштадт спільно реалізували низку проєктів – соціального, культурного, економічного та освітнього спрямування. Від початку збройної агресії росії проти України наше місто отримало від німецьких партнерів чимало гуманітарних вантажів, серед яких – продукти, засоби гігієни, одяг, потужні генератори, комунальна спецтехніка. Тож представники ужгородської делегації на чолі із секретарем Ужгородської міської ради Арсеном Мелкумяном подякували за підтримку та гуманітарну допомогу, а також за прихисток наших співвітчизників у Німеччині. На знак дружби й добрих партнерських відносин Арсен Мелкумян подарував меру Дармштадта Йохену Парчу українську вишиванку. Разом вони висадили дерево. 

 

photo_2023-06-06_17-48-12

Цими ж днями у Дармштадті завершився Всеукраїнський ветеранський велопробіг, який стартував 24 травня в Ужгороді. Двоє учасників – начальник відділу Міністерства у справах ветеранів у Закарпатській області України Іван Балашов та ветеран російсько-української війни у 2014-2016 роках Анатолій Вересенко подолали понад 1,5 тисячі кілометрів. На знак вдячності німецькому місту-побратиму передали Прапор України із підписами та словами подяки від поранених захисників, які лікуються у медзакладах закарпатського обласного центру.

 

photo_2023-06-03_11-55-35

Ужгородці взяли участь у муніципальному воркшопі «Сталий туризм» та інших заходах європейських вихідних, а також у спільній Молитві на підтримку України під час екуменічної служби у Церкві Св. Людовика. Відбулася також зустріч з українськими переселенцями, які проживають у Дармштадті і займають дуже активну позицію. Щотижня вони зустрічаються на одній із площ міста, організовуючи благодійні ярмарки, а виручені кошти передають в Україну на різні потреби армії чи вимушених переселенців.   

 

photo_2023-06-06_17-48-09

Тож поки росія вдається до варварства світового масштабу, українці по всьому світу продовжують робити все можливе, щоб зберегти себе, демократичні цінності і свободу для людства.   

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com