image

Дівчина, яка вчинила важку аварію в Ужгороді, буде під домашнім арештом

Дівчина не ходила до слідчого

Як ми повідомляли,  в Ужгороді сталася страшна аварія за участі автомобілів Порше та Форд. В результаті аварії молодий чоловік опинився в реанімації з дуже важкими травмами.

Згодом  поліція затримала 21-річну студентку зі Сваляви, яка була за кермом Порше, а суд обрав їй запобіжний  захід -   тримання під вартою без права застави. 

Однак адвокати дівчини, з чиєї вини сталася аварія, подали апеляцію на рішення суду щодо тримання під вартою без права застави. Вони просили відпустити дівчину під домашній арешт.

Спочатку   Апеляційний суд відмовив адвокатам дівчини. Потім відбулося ще декілька судових засідань щодо аміни запобіжного заходу, але судді залишали дівчину за гратами. 

Згодом таки Апеляційний суд таки випустив дівчину. 

Однак, дівчина ігнорувала підготовчі судові засідання. Її захисники писали, що дівчина лікується на стаціонарі, тому не може прийти, однак суд проігнорував такі пояснення і прийняв рішення - призначити винуватиці аварії цілодобовий домашній арешт і одягнути електронний браслет, щоб контролювати її пересування.

У суді також повідомили, що наразі в попередньому судовому розгляді оголошено перерву, бо прокуратурою "...не визначено процесуального статусу особи, яка фактично потерпіла в даному правопорушенні" .

У свою чергу, в прокуратурі пояснили, що потерпіла особа мала важкі травми, тому фактично її інтереси в судах представляла його дружина. "Оскільки сам потерпілий, після аварії перебував у дуже важкому стані, його представником було визнано дружину і, відповідно, процесуально надано статус представника потерпілого. На момент скерування прокуратурою обвинувального акту до суду, ужгородець ще перебував на лікуванні і відповідно на виклики правоохоронців не з'являвся. Наразі, уже в судовому засіданні, ставитиметься питання про те чи його визнають потерпілим, чи його інтереси й надалі представлятиме його дружина (ну або адвокат)", - пояснили в прокуратурі.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com