image

Екс-голова Закарпатської облради: Закарпатці більш європейські, ніж інші українці

Колишній голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко сьогодні опікувався в Ужгороді делегацією з чеського міста Брно

"Рівно сто років тому була створена перша Чехословацька республіка, у складі якої було й Закарпаття. Певно, це зробило закарпатців більш європейсько налаштованими українцями, аніж ті, що жили в центральній Україні. Нікого не хочу образити, але такі факти.

Нині ж в Ужгород приїхала делегація з міста Брно - наші друзі з Моравії, які ознайомлюються з чеським періодом на Закарпатті. Вони підтримують наше прагнення бути в європейській сім’ї. І ми для цього чимало робимо.

Нещодавно були у краї Височина, де уклали два договори про співпрацю між нашими містами. Саме через спілкування людей, маленьких сіл, містечок, окремих шкіл, училищ чи університетів в обох країнах – торуємо шлях до ЄС. Це той шлях, який повинна пройти Україна, а Закарпаття має стати форвардом змін", - написав Володимир Чубірко на своїй сторінці у "Фейсбук".

Володимир Чубірко вже тривалий час опікується зв'язками Закарпаття з Чехією. Був куратором кількох чеських проектів в Закарпатті, зокрема, з реконструкції та будівництва дитячих садочків та шкіл в нашій області.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com