image

Екс-мер Ужгорода звинувачує нинішнього мера в "квартирному хабарі" прокурору за зарикриття справ

На сторінці у "Фейсбук" колишнього в.о. мера Ужгорода Віктора Щадея розміщено допис про квартирний подарунок прокурору від нинішнього мера Ужгорода Богдана Андріїва

"Мерія дала прокурору квартиру в центрі міста. Так Андріїв рятується від 4 кримінальних справ за ремонти доріг, які раптом"заглохли"? Беремо на контроль.

Рішення було прийнято таємно, на позачерговому виконкомі, який збирали нібито з приводу закриття опалювального сезону. Але додали ще одне "потрібне" питання - про передачу квартири по вул. Волошина, в самому центрі Ужгорода.

Якщо мер має бажання "прикрити" кримінал - то хай платить хабарі прокуратурі з своїх власних коштів, а не з міських. І взагалі, у нас в Ужгороді є багато категорій населення, які потребують покращення житлових умов. Серед хлопців - учасників бойових дій точно є такі, яким цю квартиру можна було б передати з чистою совістю. Але мер у нас мислить якось по-особливому. На жаль.

P.S. Я сподіваюсь, передача квартири ніяк не вплине на ефективність розслідування прокуратурою кримінальних справ, які порушені щодо зловживань мерії при ремонті доріг міста. Ужгородці вже зачекались на реальний результат", - йдеться в дописі Щадея.

Як ми повідомляли, Віктор Щадей повідомив про те, що прокуратура порушила чотири справи за фактом привласнення коштів під час ремонту ужгородських доріг.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com