image

Енергетики пояснили, хто повинен закопувати ями після земляних робіт і нарікають на владу Ужгорода (ДОКУМЕНТИ)

Представники "Закарпаттяоблнерго" обурені тим, щзо влада Ужгорода не дала їм дозвіл на проведення робіт з електрифікації

Ми повідомляли про те, що сьогодні на засіданні виконкому Ужгородської міськради компанії "Закарпаттяобленерго" було відмовлено в проведенні робіт, бо "після однієї з робіт було недостатньо відлагоджено дорогу".

Насправді, дорогу потім повинне ремонтувати одне з міських комунальних підприємств, із яким енергокомпанія має відповідний договір. І взагалі, щоб отримати дозвіл на роботи, "Закарпаттяобленерго" повинно погоджувати їх з понад десятком інстанцій.

Сьогодні, 27.09.2017, в окремих закарпатських ЗМІ коментували рішення виконкому Ужгородської міської ради про відмову в наданні дозволу ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на проведення земляних робіт. Зокрема, обленерго дорікали, що підприємство начебто після виконання земляних робіт не відновлює дорожнє полотно.

З цього приводу офіційно інформуємо, що у ПрАТ «Закарпаттяобленерго» укладено Договір з відновлення дорожнього полотна з однією з компаній міста Ужгорода. При цьому на вимогу Ужгородської міської ради монопольне право на виконання таких робіт має комунальне підприємство «Комунальне шляхово-експлуатаційне підприємство» Ужгородської міської ради. Це означає, що дозвіл на виконання будь-яких земляних робіт отримати неможливо, якщо не буде  договору саме з цією організацією. У ПрАТ «Закарпаттяобленерго» такий договір діє з 2013 року. Також, згідно з договором, нав’язаним міською радою, відповідні роботи  ПрАТ «Закарпаттяобленерго» оплачує завжди наперед.

З огляду на все вищенаведене, у ПрАТ «Закарпаттяобленерго» виникає питання: чому обленерго має відповідати за відсутність контролю з боку міської ради за вчасним і повним виконанням договорів комунальним підприємством?

Нам здається також, що з огляду на велику кількість покладених обов’язків на шляхово-експлуатаційне комунальне підприємство, в останнього просто не вистачає ресурсів і техніки для виконання таких робіт, - повідомила Прес-служба ПрАТ «Закарпаттяобленерго».

Копія документів1

 

Копія документів2 Договір - стор  1 Договір - стор2 Договір - стор 3 Договір -стор 4 Копії документів-3-1
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com