image

Фірма кандидата в президенти заблокувала ремонт найгіршої дороги на Закарпатті

Суд зупинив ремонт дороги Н-9 Мукачево-Львів через Івано-Франківськ на Закарпатті, яка вважається найгіршою

А все через позов фірми ПБС.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль обурюється і звертає увагу на оперативність суду. 

"Ухвала прийнята 29 березня, тобто за два дні до першого туру виборів Президента України, зареєстрована 31 березня (у день виборів), а оприлюднена 1 квітня, тобто наступного дня після виборів", – каже Москаль.

Москаль каже, що цю дорогу потрібно чим скоріше ремонтувати, але тепер це зробити неможливо через фірму ПБС, яка через суд скасувала ремонт робіт. 

Нагадаємо, фірма ПБС належить кандидату в президенти Олександру Шевченку, який керує гірськолижним курортом "Буковель". Насправді, це хороша і відповідальна фірма і на її позитивному рахунку багато кілометрів якісних доріг. І саме ця фірма виграла тендер на ремонт згаданої дороги на Закарпатті. Але потім виключно через політичні причини фірмі не оплатили роботу, хоча тендер був виграно справедливо. 

І ось зараз, коли ще не вирішене питання з тим тендером, наша примітивна Служба автомобільних доріг бере і оголошує знову тендер на ремонт тої самої дороги, хоча в Службі чудово знали, що питання з попереднім тендером не закрите. 

Ну і як ми повідомляли, ще до закінчення тендерних процедур роботи на цій дорозі почала виконувати фірма російського олігарха.  Трохи дивні пріоритети у нашої Служби автомобільних доріг та обласної влади.

Василь Поляк для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com