image

Генерал Русин проти популізму навколо нової поліції

Колишній начальник УМВС в Закарпатській області, депутат облради, генерал Віктор Русин вважає, що навколо нової патрульної поліції занадто багато популізму.

«Дивлюсь Інтернет та ФБ і кожен день одне і те,про патрульну поліцію, затримання неадекватних, штрафи самих себе, селфі молодих красивих дівчат, яка гарніша від іншої і тд.

Шановні патріоти і не патріоти, кореспонденти та блогери дайте молодим поліцейським спокійно працювати, це їхня щоденна робота і нічого такого героїчного ні в одному регіоні України патрульна поліція не зробила.

Якщо стоїть задача просто піарити,то таким дебільним піаром наноситься лиш шкода.

Покажіть роботу дільничого поліцейського, який на своїх двох ногах ходить по гірським селам і допомагає людям, покажіть робочий день оперативного поліцейського,або слідчого які на своєму особи тому транспорті їздять по селам і розкривають злочини по 16-18 годин.

Чи Ви вважаєте,що ці працівники поліції не достойні уваги?

Я вже говорив, що час покаже хто на що здатен.

Головна задача всієї поліції в області, це спокій в краї,безпека людей та громадського порядку,розкриття та розслідування злочинів, а не шоу і піар окремо взятого підрозділу», -- написав Віктор Русин в соцмережах.

До речі, характерним до цього посту Русина був коментар іншого екс-міліціонера Олександра Баланова, який написав:

«Сьогодні спілкувався зі слідчим-поліцейським одного з районних відділів, а зараз вже відділення, де я раніше був керівником. Каже, що звернувся до начальника з проханням забезпечити автомобіль для виїзду на пригоду в село, що розташоване за 45 км. Начальник відповів, що якщо ви не можете "стрільнути" у когось бензину, то, (вибачте за пряму мову), насціть у бак і їдьте. Оперативна група скинулась по 50 гривень, заправили власний автомобіль, та поїхали на пригоду. Начальнику немає 40-ка - полковник... . У рахунок зарплати видали кожному поліцейському по 800 гривень, коли буде інша частина ніхто не знає, бо немає грошей.

Оце така поліція. Я починав працювати керівником у "крутих" 90-х, коли не платили зарплати, очолював декілька райвідділів і за десять років на цій посаді не отримав жодної літри бензину. Створювали через районні ради фонди допомоги, згинав голову перед керівниками підприємств, бізнесменами, але жодного разу не поставив завдання підлеглому, не забезпечивши його необхідним. І так поступали всі керівники. Потім міністром призначили Луценка який поставив питання руба - звільнити усіх без виключення начальників райвідділів міліції та начальників УМВС.

Я, так як і більшість інших керівників, не чекаючи поки нас випруть у спину, написали рапорти і пішли. Переконаний, що саме ця недалека людина поставила хрест на професійній міліції».

Нагадаємо, що один із наших дописувачів також вважає, що навколо нової патрульної поліції забагато популізму, а вершиною став факт вихваляння поліцейських тим, що один з них наклав штраф на свого колегу.

Для довідки. 

З 2001 року В.Русин працював заступником начальника одного з відділів управління ГУБОЗ МВС України, а згодом очолив управління карного розшуку УМВС України в Закарпатській області.

У листопаді 2003 року Віктора Русина було призначено першим заступником начальника УМВС України в Закарпатській області.

Згодом він був звинувачений за сприяння у викраденню бюлетенів на виборах мера Мукачева. За це його судили, сидів у СІЗО, але суд його згодом виправдав.

З березня 2010 року він повертається в Закарпаття вже начальником міліції і пробув у нас до грудня 2012 року, поки його не перевели у Вінницьку область.

Зараз генерал Віктор Русин став депутатом Закарпатської обласної ради від Опозиційного Блоку і навіть пропонував свою кандидатуру на голову облради.

Прізвисько генерала Русина – «Антибіотик». Недруги звинувачують його у прикритті контрабанди наркотиків.

1 коментар


  1. Гру 07, 2015 | 11:40

    Молодець Русин.Правду каже.Піарять їх як якихось героїв.А вони тиняються,нічого не знають,ПДР не знають лиш селфі роблять.Доходи рідкісні.Саму бидлоту понабирали.А ті що в АТО сидять,ризикують життям-то нормально.А гаішникам ніколи нЕ давуть не бензину,ні ремонту машин та ще і пріуси позабирали тим доходам.

Написати коментар

Loading...