image

Генерал міліції Русин критикує поліцію за дрібні корупційні затримання

Колишній начальник УМВС в Закарпатській області генерал міліції Віктор Русин різко розкритикував нову поліцію за дрібні корупційні затримання.

"Це все показуха, а не боротьба з корупцією. На посадах поставили дрібну шпану ,яка лише "рішає" між собою питання.
Ганьба такому заступнику поліції України, що веде з підлеглими розмову про якийсь взагалі хабар,а тим більше за хабар в 2 тисячі доларів та 400 літрів паливом )
А той, хто пропонує таке, ще більший дебіл.
Це їх рівень керування поліцією.
Що скажете великі патріоти та борці з корупцією? Хіба Вам усім не соромно за такі призначення???
Я не хочу давати оцінку по розкриттю та розслідуванню особливо тяжких та тяжких злочинів, а просто скажу "по-мєнтовськи": все знаходиться нижче плінтуса.
Дальше скачте, бийте себе в груди, що ви кришталево чесні, а на самому ділі - мілка піхота", - написав Віктор Русин в соцмережах, коментуючи таким чином сьогоднішнє затримання на хабарі в.о. начальника Черкаського управління Нацполіції на хабарі 2 тисячі доларів.

Для довідки. 

З 2001 року В.Русин працював заступником начальника одного з відділів управління ГУБОЗ МВС України, а згодом очолив управління карного розшуку УМВС України в Закарпатській області.

У листопаді 2003 року Віктора Русина було призначено першим заступником начальника УМВС України в Закарпатській області.

Згодом він був звинувачений за сприяння у викраденню бюлетенів на виборах мера Мукачева. За це його судили, сидів у СІЗО, але суд його згодом виправдав.

З березня 2010 року він повертається в Закарпаття вже начальником міліції і пробув у нас до грудня 2012 року, поки його не перевели у Вінницьку область.

Зараз генерал Віктор Русин став депутатом Закарпатської обласної ради від Опозиційного Блоку і навіть  пропонував свою кандидатуру на голову облради.

Прізвисько генерала Русина – «Антибіотик». Недруги звинувачують його у прикритті контрабанди наркотиків.

Читайте також: Генерал Русин хизується вітанням від Могильова.

 

2 коментарів


  1. Бер 28, 2016 | 22:58

    жаба го давить, минулися тисячні хабарі в У.О.? най рот закриє і не критикує,бо люди памятають як він теж рішав за гарні очі...

  2. Бер 29, 2016 | 09:13

    Шановний п. Русин В. Тепер ви пане гандонаре розкрили себе зовсім, що ви потужний хабарник ,а не якась там мілка піхота яку ви назвали сьогоднішню поліцію. Ви кришували проституцію, наркотики,вкрали разом з Підарестом та губернатором чесним Лебидлом стоматологічну поліклініку ,землі хати це ,що чесне ваше минули гидкий злодію.Вас всіх бог покарає .Рота закрийти злодії ваше місце на параші шкода ,що вас звідти відпустили у 2005році

Написати коментар

Loading...