image

Хірургічні відділення Лікарні святого Мартина отримали нове обладнання

За підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру хірургічні відділення Лікарні святого Мартина отримали нове обладнання (загальна сума – 30 тис.дол.), а саме: операційний стіл механічний рентгенівський прозорий PAX-ST-D; операційний стіл електричний рентгенівський прозорий PAX-DS-II (S); стерилізатор повітряний ГП-80; лампа операційна LED300-300 двокупольна; тонометр контактний внутрішнього тиску Care 100; автоматичні дефібрилятори.

Враховуючи те, що Мукачівська територіальна громада прийняла більше 22,0 тис. вимушено переселених осіб виникла додаткова потреба розвитку високоспеціалізованої допомоги в місті, а саме: кадіохірургія, судинна хірургія, нейрохірургія тощо.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН, а також дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Обладнання було передано спеціалістом Програми ООН із відновлення та розбудови миру - Владиславом Сила. На офіційній зустрічі була присутня радник Мукачівського міського голови з питань охорони здоров’я - Мандзич Любов Іванівною. Ми щиро дякуємо за благодійну допомогу та цінний внесок у розвиток нашої лікарні. Працюємо заради миру і розвитку.

Мукачівська міськрада

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com