image

Хто стріляв у депутата Прозора в Ужгороді

У депутата Ужгородської міськради Євгена Прозора, відомого у деяких колах як «Трактор», стріляли.

Ось офіційне повідомлення:

«У четвер ввечері близько 21:00 на вулиці Плеханова в Ужгороді невідомий кілька разів вистрілив у бік 45-річного депутата. В поліцію зателефонувала дружина депутата, вона і повідомила, що почула постріли. На місце події прибула слідчо-оперативна група, керівництво Ужгородського відділу поліції і керівництво поліції області.

Невідомий, діючи з прямим умислом, здійснив кілька пострілів у бік депутата Ужгородської міської ради. Чоловік як раз знаходився у відкритому гаражному приміщенні, де перед цим припаркував своє авто.

Депутат зробив кілька пострілів у відповідь. У нього був зареєстрований пневматичний пістолет.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження, кваліфікація якого - замах на вбивство.

Зараз співробітники поліції розглядають кілька версій інциденту. Першу пов'язують з професійною діяльністю потерпілого, другу – з метою помсти, а також з хуліганських мотивів».

Що відомо про депутата Прозора. У лихі 90-і він, маючи спортивну статуру і бійцівські навики, явно не проводив хімічні експерименти в лабораторії і не креслив архітектурні проекти. Тоді ж отримав кличку «Трактор».

На попередніх виборах до міських рад був з Сергієм Ратушняком. Напередодні останніх виборів почав метатися. Спочатку був у «Самодопомозі» Володимира Химинця, потім знову ж таки домовлявся з Ратушняком, але зрештою оцінив реалії і подався в раду від «Відродження» Ланя-Андріїва. Проводив кампанію відповідним чином: кинув частку в «общак» «Відродження», а частину на дитячі майданчики та подарункові конверти.

Депутатом став. Тиняється разом з ужгородськими народними обранцями від комунально-жеківської мафії. Має бізнес, борець, сумоіст і навіть футболіст. І скоріше за все пістолет пневматичний отримав як «журналіст».

Зважаючи на «тракторне» минуле, скелетів у його шафі достатньо для того, щоб у когось виникли претензії щодо грошей та майна. Тому зуб на нього можуть мати і той таки Ратушняк, і навіть Балога.

Однак пневматична перестрілка не була серйозною. Хтось міг просто налякати Трактора за якусь дрібницю. Сам він про це не розповість, тому поліція шукає даремно.

Роман Ремез для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com