image

Хто зробив відео з процедурою видачі угорського паспорта на Закарпатті (ВІДЕО)

Угорське питання на Закарпатті: Українські спецслужби пішли у наступ 

Українська влада починає мститися Угорщині. І робить це доволі підло. Якщо не вдається досягти успіху на переговорах шляхом дипломатії, то вирішили вдарити по доволі делікатному питанню - видачі угорських паспортів. 

Понад сто тисяч закарпатців зробили собі угорські паспорти. Це не так вже й важко. З паспортом громадянина Євросоюзу значно легше працевлаштуватися в Європі, здобути освіту, подорожувати, здобувати якісне медичне обслуговування. Тобто, власники таких паспортів мають виключно меркантильні інтереси. Але владі це не подобається, бо подвійне громадянство у нас незаконне. 

Почалися провокації проти власників угорських паспортів. Ми повідомляли про те, що Товариство угорської культури Закарпаття (КМКС) звернулося до глави СБУ з проханням пояснити, чому прикордонники на кордоні проводять такі ретельні кількагодинні перевірки угорськомовних чиновників та журналістів Закарпаття. 

А сьогодні стало відомо, що депутат Берегівської райради Карой Беркі вирішив скласти мандат депутата через те, що прикордонники виявили у нього угорський паспорт. І це лише початок. 

Ну а сьогодні в мережі поширюється відео того, як проходить процедура отримання угорського паспорту. Відео було розміщене на ю-туб без персоніфікації. Аккаунт із зображенням дельфіна. А першим це відео розмістило агентство Укрінформ, яке пояснило наявність у себе цього відео так: "Запис відео із зазначеною процедурою Укрінформ отримав із власних джерел". 

 

Цілком очевидно, що відео було записане на професійну таємну апаратуру. І цілком очевидно, що записувалося воно, або агентом СБУ, або кимось на замовлення СБУ.  

Навряд чи Угорщині сподобається новий початок тиску на закарпатських угорців з боку української влади і можна очікувати нових заяв або дій представників угорського уряду.

Степан Форкош для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com