image

Кілька сіл Ужгородщини за грантові кошти облаштували дитячий куток у своїх медзакладах

Проактивність, зацікавленість і максимальна включеність у життя громади дозволяє останній стрімко розвиватися. Медичний колектив в одній із громад на Ужгородщині завдяки своїй наполегливій роботі та високим показникам із вакцинації населення зумів вибороти можливість реалізувати грантовий проєкт, повідомляє перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

Працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги Холмківської територіальної громади усього за два місяці успішно втілили в життя проєкт з бюджетом 45 тис. грн. Завдяки йому в амбулаторіях трьох сіл вдалося облаштувати дитячі куточки.

Безпечні ігрові зони встановили в медичних закладах сіл Тарнівці, Сюрте та Коритняни. Вони стануть у нагоді для батьків, які очікують на прийом лікаря або своєї черги на вакцинацію.

Проєкт реалізували в межах програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Посилення реагування на надзвичайні ситуації шляхом розбудови потенціалу національних органів влади, місцевих громад, організацій громадянського суспільства та медичних працівників».

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com