image

Контрабандисти на Рахівщині збили офіцера-прикордонника автомобілем і втекли. Офіцер - у реанімації

Закарпатські прикордонники переведені в стан посиленої охорони держкордону

Вночі у Рахівському районі сталося чергове жорстке протистояння між контрабандистами та прикордонниками. Румунські правоохоронці затримали на своїй території контрабандистів з крупною партією сигарет і повідомили про це українських колег.

Наші прикордонники з відділу "Ділове" провели перевірку прилеглих до держкордону територій і виявили чоловіка у водолазному костюмі. При ньому не було сигарет, але була крупна сума грошей, які він, очевидно, отримав за переправлення сигарет. 

Коли прикордонники перевіряли затриманого і складали відповідні протоколи, на начальника відділу "Ділове" наїхав автомобіль Ауді. Офіцер отримав важкі травми і його було доставлено до реанімаційного відділення лікарні.

У той же час поліція та прикордонники почали пошуки нападника і невдовзі помітили згаданий автомобіль. Однак водій встиг втекти. Його особу вже встановили і почали пошуки.

Самі ж прикордонники перейшли у зв'язку з інцидентом перейшли на посилений режим охорони держкордону і з метою захисту життя військовослужбовців готові застосовувати зброю, - повідомили в прикордонній службі. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com