image

Корупційний скандал в Ужгородській міськраді - шоу і цирк (ОНОВЛЕНО)

Думки двох протилежних за своїми поглядами закарпатських політиків сходяться у справі хабарництва в Ужгородській міськраді.

 

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль переконаний, що з гучної справи про затримання корупціонерів у міській раді вийде пшик у суді, або вона взагалі не дійде до суду. А екс-голова Закарпатської облради Володимир Чубірко назвав ситуацію в міськраді цирком. 

Москаль розповів свої припущення в ефірі телеканалу «112 Україна»:

"Хабар чи корупційне діяння не можуть будуватися на якихось здогадках, – прокоментував у прямому ефірі телеканалу «112 Україна» корупційний скандал в Ужгородській міськраді Геннадій Москаль. –  Завтра хтось із таким же успіхом може сказати, що хотів дати мені «на лапу» поїзд Хюндай. Усі, хто вчився на правоохоронців не за гроші, а щоб отримати знання, розуміють – кишенькові крадіжки й хабарі ловляться тільки за руку, тобто на гарячому. А не так, як у цьому випадку. Повірте мені, що з цієї «гучної справи» в суді вийде або пшик, або вона взагалі не дійде до суду. Накричали на всю Україну, ввели в оману генпрокурора, а на виході нічого. Як тільки повернуся на Закарпаття з відрядження, то знайду кілька годин і прочитаю правоохоронцям лекцію, як треба проводити такі спецоперації. А не влаштовувати фейсбучні й телевізійні шоу на всю Україну!"

Вчора на сторінці у Фейсбуці про ситуацію в міськраді висловився екс-голова Закарпатської облради Володимир Чубірко. Він вважає, що тут можна брати стільки хабарників, що камер у СІЗО не вистачить.

"Не хотів нічого писати по гарячим слідам, щоб не вважали, що злорадствую. Та й і яке тут може бути злорадство – навпаки щире здивування роботою нашої правоохоронної системи. Коли кожен ужгородець знає, що жодне рішення в міській раді, жоден дозвіл не можна отримати без грошей. Коли лише на одній сесії роздаються сотні тисяч доларів, а тут..40 тисяч гривень і справу коментує генпрокурор? Оце справді сенсація! Сьогодні справді знаходять Цапа-відбувайла і хочуть зняти лише вершки, коли по-правді можна заходити в міськраду і брати стільки хабарників, що камер у СІЗО не вистачить… Сьогодні вигідний Іштван Цап, а інші просто видихнули, що це не про них і вже потирають руки перед новими оборудками на новій сесії міськради… Цирк:)", - написав Чубірко.  

 

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com