image

Митниця в Ужгороді зробить проблему «пересічникам» (ОНОВЛЕНО)

Через три місяці, до 24 серпня 2015 року, на ПП «Ужгород» буде проведено повне розмежування зон в'їзду в Україну та виїзду з України транспортних засобів шляхом встановлення огорожі. 

Як повідомляють «Факти», відповідний документ з'явився у Facebook . Таким чином, «пересічка», на яку їздить більшість власників автомобілів з іноземною реєстрацією, ускладниться. 

Для того щоб зробити звичну «пересечку», водіям необхідно буде переїхати за шлагбаум, в'їхати на територію Словацької Республіки, та, як виняток, пройти хоча б контроль словацької «поліції».

Якщо врахувати, що перетин словацького кордону є справою дуже клопіткою і тривалою в часі, то для «пересічників» настануть важкі часи.

Свого часу прикордонники на ПП «Ужгород» перекрили зворотній рух для «пересічників», після чого водії влаштували акцію протесту і перегороджувальні плити були зняті. 

У ГО "Західноукраїнська Асоціація власників транзитних авто" (ЗАВТРА) знають про цю ситуацію.  "Під час презентації проекту реконструкції, я бачив план, на якому на якому справді планують розмежувати виїзд і в’їзд в Україну. Насправді розмежувальний парканчик стоїть на кордоні і зараз, щоправда, у самому кінці, перед словацьким шлагбаумом він закінчується і там є можливість розвороту. Але той, хто їздить в Ужгороді на пересічку, мабуть, знає, що більшість людей розвертаються біля Дюті-фрі магазину (на місці нього, за планом, буде штучне озеро), не спускаючись униз. Але найголовніше, що під час презентації цього проекту, Вадим Симчера, начальник Закарпатської митниці, офіційно перед журналістами сказав, що для транзитників буде організовано можливість повернення за власним бажанням. Для цього будуть зроблені своєрідні ворота у лінії розмежування", - прокоментував нашому виданню голова ЗАВТРА Павло Білецький.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com