image

Москаль і надалі вимагає звільнити мукачівського суддю

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль не хоче терпіти приниження і надалі вимагатиме звільнення судді з Мукачева, який став на бік міської влади Мукачева щодо питання ПТУ

Геннадій Москаль через народних депутатів України звернувся у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України з проханням дати належну правову оцінку діям судді Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області В.Носова, прийняти рішення про відповідальність його займаній посаді й притягнути до відповідальності згідно із законодавством.
          – 3-го лютого В.Носов, керуючись не законами України, а на догоду клану Балог, виніс протизаконну ухвалу й повернув без розгляду адміністративний позов Закарпатської ОДА до Мукачівської міськради щодо фінансування трьох міських профтехучилищ, – заявляє Г.Москаль. –  Через півгодини після цього ухвала з’явилася на контрольованих Балогами інтернет-ресурсах, тоді як позивачу документи надійшли тільки через тиждень, та й то не в повному обсязі – без адміністративного позову (про що складений відповідний акт).
У середу (16.03) ухвала В.Носова була скасована Львівським апеляційним адміністративним судом, як протизаконна, адміністративний позов повернуто в Мукачівський суд, який зобов’язаний розглянути його по суті в іншому складі суддів. Притягнення до відповідальності В.Носова стане уроком для інших суддів Мукачівського міськрайонного суду, які в своїй роботі мають керуватися законами, а не чиїмись приватними інтересами.

Як ми повідомляли, Балога програв суд Москалю щодо фінансування закладів профтехосвіти в Мукачеві.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com