image

Москаль просить поліцію порушити кримінальні справи за фактом перекриття автодоріг провокаторами

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль не має наміру поступатися провокаторам, які перекривають дороги в Закарпатті

Як ми повідомляли, на Закарпатті доволі часто мешканці сіл вдаються до перекриття доріг, вимагаючи таким чином ці дороги відремонтувати.

Вчора за один день дорогу перекривали аж у трьох місцях.

Геннадій Москаль вважає, що це були виключно піар-акції так званих активістів, бо насправді логіки в діях цих активістів не було. І якщо багато хто пояснює абсурдність цих акцій з перекриттям тим, що насправді шкода наноситься простим людям, які не можуть вчасно дістатися до роботи чи по справам, то у голови ОДА додаткова версія: ремонти доріг робляться за планом і всьому своя черга, а що стосується дороги біля села Усть-Чорна, то тут йдуть роботи з берегоукріплення і за відповідними нормами дорогу будуть ремонтувати лише по закінченню робіт з берегоукріплення.

"Тільки протягом цього року румунська автодорожня фірма «Трамеко» виконала робіт на 4,2 млн.грн. у с. Лопухів та на 6,5 млн.грн. на дорозі «Усть Чорна – Руська Мокра». Крім того, сільрада Усть Чорної направить на ремонт дороги 2,5 млн.грн. із коштів ДФРР. Підкреслюю, що дороги в Усть-Чорнянському кущі не ремонтувалися десятиліття, а в деяких селах асфальту не було ніколи. Незважаючи на це, так звані активісти все одно заблокували дорогу і поводили себе неадекватно, ображаючи й принижуючи представників румунського підрядника. Мета цієї акції одна – створити «картинку» в засобах масової інформації, які, на жаль, навіть не спробували вислухати іншу сторону, подати збалансовану інформацію й пояснити своїй аудиторії, що до відновлення берегоукріплень ремонт неможливий", - заявив Москаль і повідомив, що доручив начальнику обласного управління Нацполіції порушити кримінальні справи з фактами блокування доріг. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com